Fotografia dziecięca

Duma i miłość zatrzymane w kadrze

Fotografia dziecięca

Dzieci są bardzo wdzięcznym, ale też trudnym tematem fotografii. Rodzicom zależy przecież, aby na zdjęciach ich pociechy prezentowały się tak, jak widzą je na co dzień. Były radosne, zafascynowane światem, ufne i piękne. Taki efekt osiągnie wyłącznie profesjonalny, doświadczony fotograf dziecięcy. Jestem do Państwa dyspozycji.

Oferuję sesje przeprowadzane zarówno w doskonale wyposażonym studiu, jak i w plenerze. Jestem w stanie zainscenizować praktycznie każdą sytuację, w jakiej chcą Państwo widzieć swoje dziecko. Korzystam z wysokiej klasy sprzętu i programów graficznych, dzięki czemu gwarantuję efekt w 100% zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Cennik fotografii dziecięcej w Krakowie

Usługa Cena
 Fotografia dziecięca – Pakiet mini

W ramach tego pakietu otrzymują Państwo:
– sesję zdjęciową trwającą do 2 godzin w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu
–  10 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej i retuszowi (w wersji kolorowej i czarno-białej)
– jeśli wybierzecie więcej zdjęć z sesji, to każde kolejne kosztuje +35 zł

450 zł
 Fotografia dziecięca – Pakiet standard

W ramach tego pakietu otrzymują Państwo:
– sesję zdjęciową trwająca do 4 godzin w dowolnie wybranym przez Państwo miejscu
– 20 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej i retuszowi (w wersji kolorowej i czarno-białej)
– jeśli wybierzecie więcej zdjęć z sesji, to każde kolejne kosztuje +35 zł

700 zł

Podane w tabeli ceny są orientacyjne.
Fotografia dziecięca to jednak nie tylko umiejętności czysto techniczne, ale także odpowiednie podejście do małego modela. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, zapewniam przyjazną atmosferę, pozwalam maluchom oglądać sprzęt i zapraszam je do świata profesjonalnej fotografii. To umożliwia im oswojenie się z sytuacją i pokazanie swoich naturalnych zachowań. Takie zdjęcia prezentują się zdecydowanie najlepiej.

Chcę zamówić sesję dziecięcą

Sesja zdjęciowa dla dziecka jest fantastyczną pamiątką dla całej rodziny. Po latach mogą Państwo wrócić do tych pięknie oprawionych fotografii i przypomnieć sobie, jak szybko płynie czas. Fotografia dziecięca to nie tylko uwiecznianie ważnych wydarzeń, jak komunia, bierzmowanie, egzaminy czy jubileusze. To także sposób na zatrzymanie w kadrze najpiękniejszego widoku na świecie: uśmiechu dziecka.