Sesja ciążowa

Sesja ciążowa

9 miesięcy, które będziesz wspominać po latach

Twoje ciało się zmienia. Nosisz pod sercem małą istotę, która lada moment przewróci Twoje życie do góry nogami. Momentalnie zapomnisz, jak ważne było tych 9 miesięcy radosnego oczekiwania, ale też niepewności. Pomogę Ci zatrzymać te chwile na zawsze. Sesja ciążowa jest jednym z moich ulubionych tematów.

Profesjonalna sesja ciążowa będzie dla Ciebie nie tylko pamiątką, ale także znakomitą odskocznią od codzienności. Zobaczysz się w zupełnie innym, pięknym i subtelnym świetle. Jeśli będzie Ci towarzyszył partner możecie wspólnie zatrzymać w kadrze Wasze nadzieje i ogromną radość. Potrafię pokazać, że ciało kobiety spodziewającej się dziecka jest niepowtarzalnie piękne. Ty też to zobaczysz.

Chcę zamówić sesję ciążową w Krakowie

Fotografia ciążowa robi ogromną karierę. Przede wszystkim jest wyrazem świadomości kobiet, które nie chcą się wstydzić swojego ciała. Pragną zatrzymać chwile, które będą miały wpływ na całe ich życie. Sesję wykonam w 100% zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Może być poważna, melancholijna, humorystyczna, romantyczna, seksowna. Pokażę Cię taką, jaka jesteś lub jaka chcesz być.

Sprawdź cennik fotografii ciążowej

Usługa Cena
Sesja ciążowa – Pakiet mini

W ramach tego pakietu otrzymują Państwo:
– sesję zdjęciową trwającą do 2 godzin w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu
– 10 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej i retuszowi                     – jeśli wybierzecie więcej zdjęć z sesji, to każde kolejne kosztuje +20 zł

300 zł
Sesja ciążowa – Pakiet standard

W ramach tego pakietu otrzymują Państwo:
– sesję zdjęciowa trwająca do 4 godzin w dowolnie wybranym przez Państwo miejscu
– 20 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej i retuszowi
– jeśli wybierzecie więcej zdjęć z sesji, to każde kolejne kosztuje +20 zł

480 zł

Podane w tabeli ceny są orientacyjne.

Pamiętaj, że efekt sesji jest uzależniony w równym stopniu od sprzętu, jak i doświadczenia fotografa. Dlatego zaufaj mi – zrealizowałem wiele takich projektów i gwarantuję Ci jakość, na którą zasługujesz. Przygotuję dla Ciebie wspaniałą pamiątkę z chwil, które naprawdę warto pamiętać.

Sesja ciążowa