PROFESJONALNY FOTOGRAF

PROFESJONALNY FOTOGRAF

PROFESJONALNY FOTOGRAF DMYTRO NOWELSKI – ŚWIATŁO, OKO, PASJA

Fotografia jest fascynującą dziedziną sztuki. Wystarczy jedno wciśnięcie spustu migawki, aby zatrzymać w czasie dowolną chwilę. Zdjęcia mogą mieć potężną moc – wyzwalać emocje, bawić, przerażać, zmieniać świat, sprzedawać produkty i promować firmy. W swojej pracy wykorzystuję każdą z tych możliwości. Jestem Dmytro Nowelski – Państwa fotograf w Krakowie.

Kieruję się zasadą nowoczesnego spojrzenia na fotografię. Wiem, że artyzm można połączyć z praktycznością. Dlatego zawsze skupiam się na oczekiwaniach Klienta, nawet jeśli nie do końca potrafi je określić. Jestem zadowolony z efektu dopiero wtedy, gdy słyszę: „Tak, o to nam chodziło!”

 Fotograf Kraków

Wiem, że jakość zdjęć ma dla Państwa kluczowe znaczenie. Fotografia jest przecież odpowiedzią na potrzebę uwiecznienia najpiękniejszych chwil, wsparciem sprzedażowym czy narzędziem promocji Państwa firmy. Jednak wyłącznie pod warunkiem, że zajmie się nią dobry, profesjonalny fotograf. W końcu to on robi zdjęcia, nie sprzęt.

Wykonuję sesje zdjęciowe na terenie całej Małopolski. Miasta, które poznały już mój warsztat, to m.in. Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Targ, Oświęcim czy Gorlice. Na Państwa życzenie mogę dojechać w dowolne miejsce, gdzie tylko potrzebne są moje umiejętności.

Zapraszam do zapoznania się z próbkami moich prac i zachęcam do kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji – Fotograf Kraków .

Portfolio fotografa DmytrA Nowelskiego

Fotograf Kraków