Fotografia motoryzacyjna

Fotografia motoryzacyjna

Wielu ludzi widzi w samochodach coś więcej, niż tylko środek transportu. Auta to piękno, dusza, często niemały wkład finansowy, a także wartość sentymentalna. Właśnie dlatego powstała profesjonalna fotografia motoryzacyjna. Piękne zdjęcia samochodów mogą być wspaniałymi pamiątkami i czymś, czym chętnie pochwalą się Państwo przed innymi pasjonatami motoryzacji. A kiedy zechcą Państwo pożegnać się z pojazdem, cudowne zdjęcia przyciągną uwagę kupujących i pozwolą uzyskać świetny wynik sprzedaży.

Profesjonalne zdjęcia samochodów

Jeśli są Państwo prawdziwymi koneserami motoryzacyjnego piękna, to z pewnością zdarzyło Wam się spędzić sporo czasu na oglądaniu artystycznych ujęć aut. Nie tylko aut zresztą, bo fotografia motoryzacyjna to także zdjęcia motocykli czy jachtów. Piękne obrazy w czasopismach i na stronach internetowych potrafią wzbudzić niemałe emocje oraz pożądanie posiadania konkretnego modelu. Wykonana przeze mnie sesja zdjęciowa samochodu pozwoli Państwu spojrzeć na swój pojazd w nowym świetle, poczuć dumę z poświęconego pojazdowi czasu oraz wyeksponuje najważniejsze detale. Takimi zdjęciami z przyjemnością podzielą się Państwo z innymi miłośnikami motoryzacji w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook.

« z 2 »


Przed wykonaniem sesji zdjęciowej skonsultuję się z Państwem i chętnie pomogę w wyborze odpowiedniego miejsca do jej realizacji. Korzystam z nowoczesnego, zaawansowanego sprzętu, który w połączeniu z prawdziwą pasją i wypracowanymi przez lata umiejętnościami pozwala na uzyskanie efektownych zdjęć wysokiej jakości. Oprócz wykonania fotografii mogę zaoferować Państwu również filmy i nagrania z drona. Każde ujęcie przechodzi przez profesjonalną obróbkę komputerową, aby podkreślić charakterystyczne cechy auta, uwydatnić piękną grę świateł na karoserii oraz nadać obrazom wyjątkowego klimatu. 

Zdjęcia samochodów na sprzedaż

Nie jest tajemnicą, że ludzie kupują oczami. Ten sam produkt może budzić znacznie większe zainteresowanie klientów gdy zostanie zaprezentowany w atrakcyjny sposób, niż po prostu przedstawiony na prostym, mało ciekawym zdjęciu. Nie inaczej jest w przypadku pojazdów. Popularne serwisy aukcyjne, takie jak Allegro czy OtoMoto, pełne są ofert sprzedaży samochodów. Potencjalny kupiec ma więc ogromny wybór, nawet gdy szuka tylko konkretnego modelu auta. Z sesji samochodowych korzystają głównie salony motoryzacyjne, ale fotografia motoryzacyjna zdobywa popularność także wśród sprzedawców prywatnych. Profesjonalnie wykonane ujęcia przyciągną do Państwa oferty znacznie więcej zainteresowania, niż średniej jakości zdjęcia zrobione smartfonem oraz pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Samochody, motocykle i jachty przedstawione na pięknych fotografiach są także sprzedawane w cenach wyższych od średnich cen na rynku. Mogę więc śmiało powiedzieć, że fotografia samochodów w Krakowie to doskonała inwestycja. W mojej ofercie są również filmy promocyjne samochodów, a dla naprawdę niezwykłych kadrów mogę polecić Państwu ujęcia z drona. 

Cennik

Usługa Cena
Zdjęcia motoryzacyjne30 – 45 zł (cena za 1 zdjęcie), min. zamówienie 10 zdjęć

Podane w tabeli ceny są orientacyjne.

Fotografia motoryzacyjna

Każda sesja zdjęciowa jest poprzedzona dokładną konsultacją, dzięki której jak najlepiej zrozumiem Państwa oczekiwania. Pozwoli to uzyskać zgodny z nimi, świetny efekt naszej współpracy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Jeśli chcą Państwo skorzystać z moich usług, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Państwa pytania.

Bądź z nami na bieżąco

Kontakt