fotografia katalogowa kraków

FOTOGRAFIA KATALOGOWA

FOTOGRAFIA KATALOGOWA … reklama dźwignią handlu czyli jak jeden obraz jest w stanie wyrazić 1000 słów.

Efektem fotografii produktowej są zdjęcia produktowe lub inaczej zdjęcia katalogowe, których zadaniem jest ukazanie produktu w sposób jak najbardziej realny i pozbawiony zniekształceń, a przy tym – w jak najlepszym świetle. Fotografia katalogowa charakteryzuje się zatem precyzją, dopracowaniem a także stylowością i elegancją, które odpowiadają za fantastyczną prezencję reklamowanego przez nas produktu. Dobrze sfotografowany produkt to gwarancja zarówno sukcesu jak i skutecznej promocji dlatego już dziś pragniemy zaprosić Państwa do współpracy przy tworzeniu nowej odsłony biznesowej dla Państwa firmy.

Jako profesjonalny fotograf produktowy oferujemy:

– zdjęcia packshot

– zdjęcia katalogowe

– zdjęcia produktowe

– zdjęcia do aukcji internetowych

– zdjęcia do stron WWW

– zdjęcia do sklepów internetowych

Oferowana przez nasze studio fotografia katalogowa charakteryzuje się profesjonalnym i precyzyjnym wykonaniem zdjęć. Zwracamy szczególną uwagę na wierne zachowanie kolorów oraz maksymalne oddanie cech charakterystycznych fotografowanego przedmiotu, zapewniając jednocześnie wysokiej jakości retusz zdjęć.

Stosując spersonalizowane fotografie reklamowe wykonane przez profesjonalnego fotografa, Klient jest w stanie znacznie bardziej uatrakcyjnić przekaz produktów sprzedażowych a co za tym idzie – poprawić wizerunek swojej firmy poprzez skuteczną promocję. Nie zapominajmy, że wysokiej jakości fotografia katalogowa ma ogromny wpływ na decyzje zakupowe.

GALERIA ZDJĘĆ KATALOGOWYCH

Nasze studio fotograficzne w centrum Krakowa oferuje swoje usługi na terenie całej Polski.

Pracując w trybie zdalnym wykonujemy zdjęcia produktów dla Klientów z takich miast jak Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk oraz innych. Produkt może zostać do nas wysłany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczony osobiście. Gotowe zdjęcia przekazujemy naszym Klientom w formie elektronicznej, w wysokiej oraz niskiej rozdzielczości zgodnie z wcześniej ustalonymi oczekiwaniami. 

Nasza praca to nie tylko zdjęcia i fotografie. To przede wszystkim ogromna pasja poparta wieloletnim doświadczeniem.  Dlatego też jeśli chodzi o fotografię – gwarantujemy Państwu doskonałe efekty z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Zapraszamy do współpracy.

GALERIA ZDJĘĆ REKLAMOWYCH

FACEBOOK